Anadolu Efes Turkish Airlines EuroLeaguein İkinci Haftasında Real Madrid’i Ağırlayacak

Anadolu Efes, Turkish Airlines EuroLeague’in ikinci haftasında Real Madrid ile karşılaşacak. Bu sezon ilk kez EuroLeague’de seyircisinin karşısına çıkacak olan Anadolu Efes, yenilenen kadrosu ile kazanmak istiyor.

 

Pembe Top, Cansu Dere’nin Ellerinden Havalanıyor

Anadolu Sağlık Merkezi ve Anadolu Efes Spor Kulübü iş birliğinde meme kanseri farkındalığını artırmak için hayata geçirilen “Pembe Top Sahada” projesi bu yıl Real Madrid maçında gerçekleşecek. 2023’te 10. yaşını kutlayacak olan proje, meme kanserinde erken tanının önemine dikkat çekerken, seyirciler 10. kez Pembe Top’a tanıklık edecek. Her yıl ekim ayı Meme Kanseri Farkındalık Ayı’nda sahaya dönen Pembe Top, başarılı oyuncu Cansu Dere’nin ellerinden havalanacak. 

 

Anadolu Efes, Pembe Top Sahada forması ile mücadele edecek

Hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle basketbol dünyasına örnek olan Anadolu Efes, Anadolu Sağlık Merkezi ile her yıl gerçekleştirdiği Pembe Top Sahada projesine özel olarak tasarlanan forması ile mücadele edecek. Meme kanserinde erken tanının sembolü haline gelen proje için hazırlanan pembe detayların hakim olduğu forma ile “erken tanı hayat kurtarır” mesajı bir kez daha verilecek.

 

Heyecan dolu karşılaşma 20.30’da S Sport ve S Sport Plus’ta

 Anadolu Efes-Real Madrid karşılaşması perşembe günü saat 20.30’da S Sport ve S Sport Plus’tan naklen yayınlanacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir